Voorjaarscompetitie 2017 

Het programma met de thuiswedstrijden in de najaarscompetitie 2017 is als volgt:

Voor vragen over de competitie kun je terecht bij de VCL van TV Moordrecht (72504): Ralph Maassen, 06-51473126.

Speeldatum Ploeg thuis   Ploeg uit Piramide Klassengroep
21-9-2017 T.V. Moordrecht 2 - H.L.T.C. Bergvliet 1 Heren dubbel 35+ 3e kl Vr Av HD35+ (4HD)
           
22-9-2017 T.V. Moordrecht 3 - L.T.C. Rhoon 6 Gemengd dubbel 35+ 3e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
22-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Langeraar 1 Heren dubbel 17+ 2e kl Vr Av HD17+ (4HD)
22-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - S.V. Voorhout 1 Heren dubbel 35+ 2e kl Vr Av HD35+ (4HD)
           
23-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Schiebroek 5 Heren 17+ (2xE 3xD) 2e kl Za Heren 17+ (2HE-3HD)
23-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Nieuwerkerk 1 Heren dubbel 17+ 3e kl Za HD17+ (4HD)
           
24-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Markant 1 Gemengd 1e kl Zo Gemengd (DE-HE-GD-DD-HD)
           
29-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Seghwaert 3 Gemengd dubbel 35+ 2e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
29-9-2017 T.V. Moordrecht 2 - T.C. Zevenhuizen 2 Gemengd dubbel 35+ 3e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
29-9-2017 T.V. Moordrecht 2 - T.V. De Heksenmeppers 2 Heren dubbel 35+ 3e kl Vr Av HD35+ (4HD)
29-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - Papendrechtse T.C. 1 Dames dubbel 17+ 2e kl Vr Av DD17+ (4DD)
           
30-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - De Gouwe Smash 1 Gemengd 17+ 2e kl Za Gem 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)
30-9-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Waddinxveen 1 Dames 17+ (2xE 3xD) 3e kl Za Dames 17+ (2DE-3DD)
           
6-10-2017 T.V. Moordrecht 3 - T.V. Nieuwe Sloot 2 Gemengd dubbel 35+ 3e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
6-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Botesa 3 Heren dubbel 17+ 2e kl Vr Av HD17+ (4HD)
6-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - L.T.V. Bleiswijk 1 Heren dubbel 35+ 2e kl Vr Av HD35+ (4HD)
           
7-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Nieuwerkerk 1 Heren 17+ (2xE 3xD) 2e kl Za Heren 17+ (2HE-3HD)
7-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - TC Capelle 2 Heren dubbel 17+ 3e kl Za HD17+ (4HD)
           
8-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - L.T.C. Leeuwenbergh 1 Gemengd 1e kl Zo Gemengd (DE-HE-GD-DD-HD)
           
13-10-2017 T.V. Moordrecht 2 - T.V. Seghwaert 5 Gemengd dubbel 35+ 3e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
13-10-2017 T.V. Moordrecht 3 - T.V. Seghwaert 7 Gemengd dubbel 35+ 3e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
13-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - De Sluipers 1 Heren dubbel 17+ 2e kl Vr Av HD17+ (4HD)
13-10-2017 T.V. Moordrecht 2 - Benthuizer T.C. 2 Heren dubbel 35+ 3e kl Vr Av HD35+ (4HD)
           
14-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - L.T.V. Triaq 1 Gemengd 17+ 2e kl Za Gem 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)
14-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Artesia 1 Dames 17+ (2xE 3xD) 3e kl Za Dames 17+ (2DE-3DD)
           
20-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Giessenburg 1 Gemengd dubbel 35+ 2e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
20-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. De Kikkers 1 Heren dubbel 35+ 2e kl Vr Av HD35+ (4HD)
20-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1 Dames dubbel 17+ 2e kl Vr Av DD17+ (4DD)
           
21-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. d'Oudelande 1 Heren 17+ (2xE 3xD) 2e kl Za Heren 17+ (2HE-3HD)
21-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - Deuce-Again 1 Heren dubbel 17+ 3e kl Za HD17+ (4HD)
           
22-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. De Lobbelaer 1 Gemengd 1e kl Zo Gemengd (DE-HE-GD-DD-HD)
           
27-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - tc Atalanta 5 Gemengd dubbel 35+ 2e kl Vr Av GD35+ (DD-HD-2GD)
27-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.C. Zevenhuizen 1 Heren dubbel 35+ 2e kl Vr Av HD35+ (4HD)
27-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - Alblasserdamse T.V. 1 Dames dubbel 17+ 2e kl Vr Av DD17+ (4DD)
           
28-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Poortugaal 1 Heren 17+ (2xE 3xD) 2e kl Za Heren 17+ (2HE-3HD)
28-10-2017 T.V. Moordrecht 1 - LTC de Munnik 4 Heren dubbel 17+ 3e kl Za HD17+ (4HD)
           
4-4-2017 T.V. Moordrecht 1 - T.V. Waddinxveen 1 Gemengd 17+ 2e kl Za Gem 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)
4-4-2017 T.V. Moordrecht 1 - H.L.T.C. Bergvliet 2 Dames 17+ (2xE 3xD) 3e kl Za Dames 17+ (2DE-3DD)